Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Палітурні роботи\ переплетные работы

Палітурні роботи\ переплетные работы

от 1 грн.

  • Услуга
Палітурні роботи\ переплетные работы
Палітурні роботи\ переплетные работыУслуга
от 1 грн.
+380512670508
Стіл замовлень
+380512670508
Стіл замовлень
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
В роботі Миколаївської обласної друкарні не останнє місце займає виготовлення книг. Є досить багато різних видів палітурних робіт, які користуються підвищеним попитом населення, і друкарня має все необхідне для того, щоб виконати будь-яке замовлення.

Які правила в палітурці книг і дипломних робіт?
Якщо потрібен м'ягка палітурка, зазвичай користуються офсетним папером 70 гр. / М2 з обкладинкою під кольоровий друк.
Для повноколірноїобкладинки кращий вибір - папір крейдований 250-300 гр. / М2
Якщо друк буде тільки на лицьовій частині обкладинки, беруть хромерзац.
Суперобкладинка - це барвиста обкладинка з тонкого паперу, яка може одягатися на тверду або м'яку обкладинку книги.
Для книги в твердій палітурці, беруть той же офсет 70 гр / м2, додаючи кольорові крейдовані вставки з паперу іншої грамматури. Для обкладинки в твердій палітурці, найкраще крейдований папір 130 гр / м2. Це дає якісну збірку обкладинки з картону і ламінованої обкладинки. Крім виробництва книг, ми пропонуємо для наших клієнтів ще виготовлення журналів.

Виготовлення палітурки і книг в Миколаєві - зручна послуга
Буває, потрібно оновити улюблену книгу, зачитану до того, що аркуші вже розсипалися. Тоді потрібно зробити палітурку книги. Або переплести присутні за будь-який період пам'ятні фотографії. Часто переплітають канцелярські та бухгалтерські книги, а більшість з нас в будь-який період - курсові і дипломні  роботи. І потрібно знайти таке місце, де зможуть якісно зробити всі палітурні роботи.

Багато зверталися в друкарню з проблемами такого роду, і всім ми змогли допомогти - якісно виконавши виготовлення палітурки, що не така вже й проста робота. Тепер, якщо знадобиться «червона» палітурка дипломної роботи в Миколаєві, ясно, до кого звертатися за якістю, швидкістю і індивідуальним підходом.Замовте в Миколаївській обласній друкарні будь палітурні роботи - вам сподобається!
Информация для заказа
  • Цена: от 1 грн.