Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Канцелярські книги для бізнесу

Канцелярські книги для бізнесу

  Зафіксувати всі потоки грошових коштів, швидко відновити послідовність витрат і надходження грошей допомагають спеціальні журнали. Тому для цих потреб Ви можете придбати спеціальні канцелярські книги, які призначені для діловодства та бухгалтерсько

   Зафіксувати всі потоки грошових коштів, швидко відновити послідовність витрат і надходження грошей, вести ефективний облік матеріальних цінностей допомагають спеціальні журнали. Тому для цих потреб Ви можете придбати спеціальні канцелярські книги, які призначені для діловодства, бухгалтерського обліку та не тільки.

Канцелярська книга А4 (№5) у клітинку обклеєна папером;

⚫  Канцелярська книга А4 (№7) у клітинку обклеєна бумвінілом;

⚫  Канцелярська книга А3 (№5) у клітинку/лінійку обклеєна папером.

  Для реєстрації і обліку відомостей про осіб, що пройшли інструктаж, а також про керівників, які проводили інструктаж з охорони праці в наявності є журнали реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.

Якщо Ви не знайшли потрібного журналу у наявності, то завжди можна замовити його. Виготовлення журналів на замовлення дозволяє врахувати всі особливості вашої роботи: Ви можете додати або прибрати графи, змінити їх розмір і, звичайно, виготовити журнал з будь-якою кількістю сторінок. Миколаївська обласна друкарня надає послуги з випуску журналів в м'якій обкладинці (№1 і №2) і в твердій обкладинці (№5 і №7)

 

Другие новости