Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Що таке газета та її види

Що таке газета та її види

Що таке газета та її види.

З давніх часів газети є засобом масової інформації, навіть в сучасному світі, де існують більш ефективні канали масової інформації, такі як телебачення, радіо та інтернет, газети не втратили своєї актуальності. Безсумнівно, набагато зручніше включити телевізор і подивитися новини або ж підключити інтернет на своєму гаджеті і дивитися новини он-лайн, але і це не завжди зручно і доречно. Саме в силу своєї актуальності, газети затребувані читачами, а за рахунок цього завжди актуальне питання - що таке газета, навіщо і для чого вона потрібна. Про цей та розповість в цій статті.

Газета - це поліграфічна продукція, яка виготовляється з певною періодичністю і має свою назву. Для чого і навіщо потрібні газети? Газета часто є джерелом актуальних новин і подій, і багато людей починають свій день з прочитання свіжої газети, беруть газети в дорогу, на дачу і т.д., щоб бути в курсі всіх подій і скоротити час очікування. Газета належить до періодичних видань, друк газет може здійснюватися з різною періодичністю, наприклад, є газети, які випускаються щодня, а є газети, які випускаються раз на місяць, так чи інакше, у кожної газети є свої читачі і вони завжди чекають випуску нового номера.

Існує безліч видів газет, всі вони різні, тобто у них різний зміст, бо газети можуть бути різної тематики, газети можуть бути призначені для різних вікових категорій громадян, для різних регіонів або міст і т.д. Газета завжди має постійне назву, а також часто має «скелет», за принципом якого заповнюються всі сторінки, наприклад, на першій сторінці завжди головні новини, на сьомий сторінці, найчастіше, розповідь читачів, а на останній сторінці кросворд або сканворд.

Які бувають види газет: безкоштовні, платні, широкоформатні, нордичні, рейнські, таблоїд, Берлінер, швейцарський формат, щоденні, тижневі, щомісячні, національного, регіонального, міського, районного масштабу,
політичні, рекламні, ділові, розважальні, корпоративні, інформаційні, мішані.


Дуже популярна послуга друк корпоративних газет, тому що компанії нині стежать за своїм іміджем і намагаються максимально популяризувати свої товари і послуги, або компанію в цілому. Корпоративні газети містять світові новини, новини компанії, тенденції і все те, що пов'язано з діяльністю компанії. Виготовлення корпоративних газет здійснюється в малих тиражах, достатніх для поширення на певній території (офіс компанії, офіси клієнтів і партнерів та інше).

Другие статьи