Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Скільки часу було витрачено на друк першої староруської книги

Скільки часу було витрачено на друк першої староруської книги

У травні 1057 року булj закінчено видання самої найдавнішої  книги - Остромирове Євангеліє. Вона написана від руки на пергаменті. У книзі багате художнє оформлення, яке виконано фарбами із застосуванням золота.

 

У Остромировом євангелії три мініатюри (зображення євангелістів Іоанна, Луки і Марка), близько двадцяти вишуканих заставок з орнаментом, більш 200 великих ініціалів, орнаментальний малюнок яких жодного разу не повторюється.

 

Дізнайтеся, ким і як вона створювалася

 

На останньому аркуші знаходиться Післямова, написане рукою диякона Григорія, який виконав основну частину роботи. У цьому Післямові він повідомляє, що переписав Євангеліє на замовлення іменитого новгородського посадника Остромира, в хрещенні Йосипа, в правління київського князя Ізяслава Ярославича (1024-1078 рр., Син Ярослава Мудрого), робота була розпочата 21 жовтня 1056 і закінчена 12 травня 1057 ( таким чином, книга створена за сім місяців). День закінчення роботи був не випадковий: за старим стилем це пам"ять святих Кирила і Мефодія, просвітителів слов"ян і творців нашої писемності.

В наш час все набагато простіше. В нашій друкарні Ви можете замовити друк і бути впевненими, що робота буде виконана вчасно та професійно.

Другие статьи