Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Папки до підпису

Папки до підпису

Для чого потрібні, як вибрати, на що звернути увагу.

 Останнім часом у нас все частіше запитують про папку до підпису. Люди, які займаються закупівлями канцтоварів, часто не розуміють, для чого ця папка призначена.

Папка до підпису - папка, в якій, подаються документи на розгляд і підпис керівнику компанії або підрозділу.

Цей ділової аксесуар необхідний для організації процесу подачі документів до підпису. Зазвичай, секретар, або помічник керівника приймає документи до підпису, структурує їх в папці до підпису і подає їх на підпис керівнику. Це робиться для порядку. При такій подачі документів до підпису керівникові, він економить масу часу, крім того документи все акуратно і естетично складені, і замість стоси паперів подається одна красива і акуратна папка з документами. Папка до підпису це красиво, акуратно і естетично. Сама ж папка зберігає документи в первозданному вигляді, захищає їх від пошкоджень. Погодьтеся, приємно отримувати Рівному не м'яті та чисті документи, які структуровані у спеціальній папці, ніж пачку зім'ятих паперів і сидіти розбиратися в них зайвих пів години.

Наразі в нашому магазині можна знайти красиві папки до підпису в різних кольорах. Обкладинка зроблена із картону та обшита бунвінілом. Виглядає  папка естетично та красиво.

https://nikoblitip.com.ua/p1293794542-papka-pidpisu.html

 

Другие статьи