Корзина
18 отзывов
Миколаївська обласна друкарня
+380512670508
+380512670508
Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Крафт-папір: цікаві факти

Крафт-папір: цікаві факти

Що таке крафт-папір?! Для чого його використовують?! Історія його виробницства.

Щільний, приємний на дотик і екологічний - все це звичний для нас крафт-папір. Здається, так багато про нього написано, але відповіді на деякі прості питання знаходяться насилу.

Кожен з нас хоч раз в житті пакував в папір подарунок, куплену річ або що - то крихке при переїзді. Та ніхто й не замислювався, що використовував при цьому крафт папір! Що це таке, як виробляється і в чому його відмінності від будь-якого іншого типу паперу ми і розглянемо в цій статті.

Виробництво відбувається з довгого целюлозного волокна. А слово крафт в перекладі з німецької означає «сила». В цьому і є її основна відмінність від інших типів паперу. Але тут стоп!
Звичне нам слово «крафт» корінням сягає в англійську мову - англ. «Craft» означає «ремесло» або «вміння». У російській мові це слово сприймається, як виробництво товарів невеликими партіями, під замовлення, часто вручну. Сьогодні так називають ексклюзивні речі ручної роботи. Тут же - крафтового пиво.
Але все це ніяк не відноситься до героя нашої статті. Наш папір назвали по методу його виробництва. Крафт-папір виробляють одним з провідних промислових методів лужної обробки деревини в процесі отримання целюлози, який називається методом сульфатної варіння, або крафт-процесом. Звідси і назва.

Історія крафт паперу починається з далекого 1852 року, саме тоді його почали виробляти. Саме виробництво відбувається з дерева в процесі сульфатної варіння (крафт процесу) і виходить папір. Пакувальний крафт папір має багато переваг: поглинає вологу, таким чином захищаючи упаковані продукти від вогкості і «дихає», що також позитивно позначається на зберіганні чого би там не було. У крафт матеріалів різна щільність. Більш щільному матеріалу можна надати додаткові миючі властивості і застосовувати його на текстильних фабриках. Там його мочать, зшивають і фарбують отримуючи таким чином подобу шкіру. Крім того папір зберігає свій первісний вигляд зарахунок того, що не мнеться.

Люди швидко зрозуміли всі плюси цього матеріалу і стали застосовувати для виготовлення пакувальної тари для продуктів, пакетів та конвертів, будівельних матеріалів, або для обертання тендітних речей. Крім зручності у використанні його можна без проблем утилізувати після чого він буде перероблений і готовий до використання в будь-якій якості. Також необхідно відзначити, що матеріал досить дешевий і в цьому випадку дешего не означає погано.

Крафт папір класифікується на чотири категорії:

1) Рулонний - використовується при транспортуванні, в промисловості і під час будівельних робіт;
2) Кольоровий - виготовлення святкових упаковок і пакетів, кольорових обкладинок журналів;
3) Листовий - використовується для упаковок та конвертів;
4) Для друку - виготовлення рекламних брошур.

Надіємося, ця стаття була Вам корисною!

Другие статьи